Запитання і відповіді

Які перваги надає music release.in.ua?
Здійснивши разову оплату, ваша музика буде приносити постійний дохід без необхідності сплачувати річні внески. Ви з легкістю зможете отримати свої кошти на банківський рахунок. Окрім того, ми готові допомогти з дизайном обкладинки та мастерінгом.
З якими жанрами музики ви працюєте?
У нас немає жодних жанрових обмежень.
Чи є річна оплата за послуги або додаткові внески?
Ні, ви сплачуєте лише один раз перед запуском вашої роботи в продаж.
Кому належать права на музичний твір?
Всі авторські права залишаються за автором. Ви надаєте нам право на дистрибуцію вашої музики.
Чи буде присвоєний ISRC код?
Так, кожному треку буде наданий ISRC код (міжнародний стандартний код для точного визначення унікальності аудіо- або відеозапису).
В якому форматі потрібні файли для релізу?
Ми приймаємо WAV, 44,1KHz, 16-24 bit, і jpg 3000x3000 для обкладинки.
На скільки важлива обкладинка?
Хоча є давня приказка: «Не суди книгу по обкладинці», повірте, обкладинка здатна впливати на інтерес до музики. В ідеалі обкладинка має зацікавити слухача. Зображення може дати уявлення про стилістику музики.
Назва виконавця і заголовок альбому, якщо вони вказані на обкладинці, мають точно відповідати даним вашого релізу. Слід уникати email, URL-адресів, номерів телефону та порнографії на зображенні.
Що робити, якщо немає обкладинки?
Наша команда може допомогти, якщо у вас виникли труднощі з зображенням. Ми співпрацюємо з талановитими дизайнерами, які допоможуть сформувати потрібний імідж. Ця послуга платна. Ціна залежить від складності виконання і обговорюється індивідуально.
Яким чином відбувається передача файлів?
Для передачі файлів використовується сервіс WeTransfer.
В якій кількості магазинів і стрімінг-сервісів буде продаватися моя музика?
Це залежить від жанру музики. Деякі сервіси працюють в форматі бутіка і концентруючись на окремих жанрах. Але такі сервіси як Google Play, iTunes, Amazon, Spotify, Napster зазвичай приймають музику будь-якого жанру.
Яким чином я буду отримувати інформацію щодо продажу музики і поточного балансу?
Стан вашого балансу а також детальну статистику щодо проектів ви зможете переглянути в особистому кабінеті. Ключ до якого буде наданий після надходження релізу в сервіси дистрибуції. Оновлення статистики щомісячно 1-го числа.
Як я зможу отримати зароблені гроші?
Ви зможете подати заявку на виведення коштів в будь-який зручний для вас момент в особистому кабінеті. Кошти надійдуть на вказаний вами банківський рахунок Монобанку або Приватбанку. В майбутньому ми плануємо збільшити кількість інструментів для виводу коштів.
Чому 80% роялті, а не 100%?
1) Ми платимо податки для легального виведення коштів.
2) Ми беремо на себе комісію платіжних систем.
3) Ми не занижуємо показники продажів.
Як зробити, щоб музика набирала більше прослуховувань?
Якщо у вас є якісна музика і ви хочете, щоб вона приносила дохід, потрібно займатися її просуванням й інвестувати в рекламу. Адже якою б геніальною не була робота, вона не набере прослуховувань, якщо про неї ніхто не знає. Залежно від стилістики, необхідно підібрати рекламну кампанію. Наша команда може допомогти вам у цьому, ми робимо промо на Deezer, Spotify, Youtube та на різних тематичних ресурсах. Також можемо організувати гостьові ефіри та ротації на радіо і телебаченні, якщо музика відповідає вимогам якості.
Я планую продавати музику також на фізичному носії, це можливо?
Так, оскільки ви залишаєтеся власником всіх авторських прав на музику. У разі потреби ми готові безкоштовно надати вам штрих-код для ваших релізів, які зареєстровані через наш сервіс. Під замовлення ми також можемо випустити тираж альбому на вінілі, або CD.
Якщо в творі є нецензурна лексика, чи варто це вказувати?
Так, слід позначити треки, які містять нецензурну лексику. Вони будуть обмежені для продажу віковим групам відповідно до законодавства країн, де вони розповсюджуються.
Чи зможу я зняти свою музику з продажу?
Так, ви можете подати заявку, щоб ми зняли ваш реліз з продажу. Ця процедура триває до 1 місяця.
© Music Release.in.ua, 2020.
Контакти
  • office@musicrelease.in.ua
  • +380 (50) 712-68-77
Змінити мову